Popierinių rožių kompozicija

Pavasaris, vasara mus žavi gėlių ir spalvų įvairove, namuose jaukiau, kai mus pasitinka kvepiantys gėlių žiedai, ar tiesiog žaliuojantys kambariniai augalai. Tačiau sutikime, kad ne visuomet mums pakanka laiko gėlėms prižiūrėti, šiltu metų laiku laistyti, tręšti, o skintoms gėlėms nuolat keisti vandenį.

Taigi gražios vazelės dažnai lieka tuščios….

Mes siūlome Jums pasinaudoti šia paprasta idėja ir pripildyti namus popieriniais rožių žiedeliais, kurie puikiai papuoš jūsų namus, o  gal net taps išskirtine namų interjero detale kai pritrūksite skintų gėlių.  Priemonės, reikalingos pasigaminti šią žavią dekoraciją labai elementarios.

Reklama

Jums reikės:

  • mažų raudonų lapelių;
  • pieštumo;
  • žirklių;
  • klijų;
  • medžio šakelių.

Išsirinkę norimos spalvos lapelius (oranžinius, geltonus, raudonus ar kitus kurie labiausiai tiks prie Jūsų kambario interjero)  išbrėžkite kaip parodyta paveikslėlyje. Žirklėmis iškirpkite detalę. Galite kirpti ir smulkiai banguotą liniją, tuomet rožės žiedlapių kraštus galėsite šiek tiek palenkti. Dabar reikia suvynioti lapelį į žiedą. Vyniojant stenkitės daugiau dėmesio skirti žiedlapių apatinei daliai. Suvyniojus suformuokite žiedelį: laikykite susuktą popieriaus lapelį ir iš viduriuko lengvai sukite atgal kol pasieksite norimą rezultatą (kiek smarkiai bus prasiskleidęs Jūsų rožės žiedelis). Tada atlenkite paskutinį žiedlapio ratuką, patepkite apačią klijais, prispauskite žiedlapį atgal ir šiek tiek palaikykite.

Štai ir gavome nuostabų rožės žiedelį!!!

Prisigaminusios norimą kiekį žiedelių juos pritvirtinkite klijais prie atrinktų ir Jūsų vazelei tinkančių šakelių. Štai nuostabi jūsų ranko darbo namų kompozicija. Išties paprasta, gražu ir originalu.

Šiuos rožių žiedelius taip pat galite panaudoti pakuojant dovanas, gaminant atvirutes ar kitas dekoracijas.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *