Kurią paveikslo dalį pasikabinčiau savo namuose?

Įkvėptas olandų dailininko Escher darbų, menininkas Oskar Ramos iš Čilės, nuostabiai sulieja ar transformuoja emocionaliai skirtingai suvokiamus vaizdus.

Pastebėkite savyje, kaip keičiantis vaizdams nuotraukose, keičiasi ir Jūsų emocijos. Žvilgsniui palaipsniui slystant žemyn paveikslėliu,  keičiasi ir suvokimas. Kiek šokiruojantis savo natūralumu vaizdas, palaipsniui keičiasi gana jaukiu ir mielu vaizdu. Gana greitai, sekundžių bėgyje galima pastebėti, kaip aplinka, tai ką matome aplink, gali įtakoti mūsų savijautą, nuotaikas.

Namų dekoro detalės, sąmoningai pritaikytos ar nesąmoningai pasirinktos (gal taip tik atrodė, kad nesąmoningai, ir iš tiesų tai buvo SĄmoningas pasirinkimas, mums patiems to nesuvokiant), tai priemonės, galinčios įtakoti savo ir aplinkinių emocines būsenas. Kad pakelti sau ar kitiems nuotaiką (o jei reikia, nusileisti kiek arčiau žemės), galima pažiūrėti vienokį ar kitokį spektaklį ar kino filmą, arba pakabinti ant sienos paveikslą, kuriame daugiau ar mažiau detalių; paveikslą nutapytą kitokiame stiliuje; pakabinti pastelinių ar ryškesnių  spalvų užuolaidas; pritvirtinti industrinio dizaino ar vintažinio stiliaus šviestuvą. 

Reklama

Kokį paveikslą Jūs norėtumėte pasikabinti savo namuose? Jums reikia daugiau švelnumo ar grubumo, ramybės ar triukšmo, šviesos ar tamsos?

Kuri paveikslo dalis (nuotraukose žemiau) patrauklesnė, kurią norėčiau pasikabinti kambaryje ant sienos?

Seni sportbačiai, žiūrint į kuriuos net nosį šiek tiek riečia, keičiasi ir virsta nuostabiomis vandenyno bangomis, tykštančiomis į kranto uolas.photo-manipulations-oscar-ramos-5photo-manipulations-oscar-ramos-6

Mirties ir gyvenimo paralelės.

photo-manipulations-oscar-ramos-1

 photo-manipulations-oscar-ramos-2

Nuo stiprių keptos mėsos kvapų ir čirškiančių riebalų keptuvėje iki natūralaus augalinio maisto.

photo-manipulations-oscar-ramos-3 photo-manipulations-oscar-ramos-4

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *