Originali idėja, turintiems seną vonią

Daugelis iš mūsų, atsikraustydami į naujus namus ar renovuodami senus, keičiame vonią. Ką darome su sena? Išmetame, atsakytume turbūt vienareikšmiškai. Ar yra kokie kiti variantai? Klasikinio kino mėgėjai, vieną iš senos vonios pritaikymo alternatyvų,  galėjo matyti filme “Pusryčiai pas Tiffany”.

Pusryčiai pas Tiffany, vonia sofa Įkvėpti šios idėjos idėjos, Ruff House Art toliau vystė šią temą, užsiimdami senų, niekam nebereikalingų vonių transformacija. Redux Tubs firma iš Kanados prekiauja šiomis originaliomis voniomis – sofomis, kurios yra parduodamos daugiau negu už 1000 USD.

Bet jei turite seną vonią ir, ją sunkiau išnešti negu supjaustyti, manau tai vertas dėmesio “Pasidaryk pats” variantas. Sena vonia greičiausia bus iš paprasto metalo ar ketaus. Kaip kurią perpjauti galima būtų pasitarti su specialistais.  Galbūt tai nebūtų brangiau, negu pirkti  nedidelę sofkutę ar kušetę. Vonios transformavimo procesas gali būti įdomus ir teikiantis kūrybinį pasitenkinimą. Naujai atgaivinta vonia neabejotinai gali tapti originaliu, dabar jau Jūsų svetainės ar poilsio kambario akcentu.

Reklama

senos vonios - naujos sofos

sena vonia - nauja sofa

Reklama

sena vonia - nauja sofa, gelsva

Patraukli ir keista vonios – sofos estetika. Lyg ir jau sofa, bet dar ne visiškai prarastos įprastos vonios savybės: glotnus ir lygus paviršius, švara dvelkiantis baltumas. Įdomūs kontrastai – šiltos pagalvėlės ir vėsus vonios metalo paviršius. Kušetėmis ar sofkutėmis atgimusios vonios turi sielą ir charakterį. Kaip autoriaus minties atspindžiai.

Puikiai derėtų retro ir vintažinėse namų aplinkose. Gali būti dekoruotos įvairiausių spalvų ir atspalvių pagalvėlėmis, kurias nusibodus galima pakeisti. Ir panašu, kad sofytės būtų patogios.

Kaboodle

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *