Kokias žaliuzes pasirinkti bute?

Žaliuzės – ne tik biurui, žaliuzės – taip pat ir namams! O taip, šiuo metu žaliuzių pasirinkimas ir įvairovė tokia plati, kad jos be vargo papuoš net įmantriausių namų langus.

Žaliuzės gali būti skirtingo tipo, montuojamos lauke arba viduje, nuosavame name ar daugiabutyje. Gyvenantiems bute, ypatingai stokojantiems ar siekiantiems kambariuose sutaupyti vietos, žaliuzės – tobulas sprendimas!

zaliuzes bute

Žaliuzių tipai vidaus ir lauko langams

Reklama

Skirtingi gamintojai bei pardavėjai gali pasiūlyti skirtingą žaliuzių asortimentą, tačiau tendencijos visur daugiau mažiau vienodos. Paprastai rinkoje siūlomos mažiausiai penkių tipų vidaus žaliuzės. Tai mums visiems jau gerai žinomos vertikalios žaliuzės, kurios dažniausiai montuojamos biuruose, tačiau taip pat jas renkasi ir namams.

Horizontalaus tipo žaliuzių pasirinkimas išties džiugina – pasirinkime tekstilinės, plisuotos, medinės ar net aliuminės. Šių žaliuzių audinių, raštų ir spalvų pasirinkimas taip pat labai gausus, todėl nesunkiai rasite savo namų interjerui geriausiai tinkantį sprendimą.

Lauko langams siūlomos fasado, apsauginės žaliuzės arba fasadinės lamelės nuo saulės. Kiekvienos iš jų atlieka skirtingą funkciją, todėl nesunkiai pritaikomos pagal individualius poreikius.

Iš esmės visos žaliuzės atlieka diena-naktis funkciją. O jų užvėrimą kiekvieną kartą galima kontroliuoti pagal poreikį – jas galima atverti, užverti dalinai arba aklinai, esant poreikiui – visiškai pakelti. Žaliuzes rinktis reikėtų atsižvelgiant į tai, kurioje pusėje yra langai, kiek patenka saulės.

Kokias žaliuzes montuoti bute?

Visų tipų vidaus žaliuzes galima montuoti tiek bute, tiek name – nėra jokio skirtumo, pasirinkimas visiškai individualus. Kiekviename kambaryje galite rinktis skirtingo tipo, audinių, geriausiai poreikius išpildantį sprendimą.

Štai renkantis lauko žaliuzes, svarbu žinoti, kokią paskirti jos turi atlikti. Priklausomai nuo to, ar reikalinga papildomai ir apsauga, reikėtų rinktis fasado arba apsaugines žaliuzes. Jeigu gyvenate pirmame aukšte, tikriausiai jums prireiks apsauginių žaliuzių. Tuo tarpu gyvenant 5 ar 12 aukšte, toks pasirinkimas visiškai neaktualus. O norint apsisaugoti nuo saulės, galima rinktis fasadines lameles nuo saulės.  Fasado žaliuzės taip pat puikus sprendimas tuo atveju, kuomet norite apsaugos nuo saulės, tačiau nenorite žaliuzių montuoti viduje.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *