Kaip papuošti bjauriuką radiatorių, kybsantį po palange?

Daugelyje namų ir butų, ypač senos statybos, stovi ar tiksliau išsireiškus ant sienų kabo, dažniausiai po langais, erdvės dizaino “gražuoliai” – radiatoriai. Yra bent keli būdai, kaip šį galvos skausmą sumažinti. Dekoratyvinis radiatorių dažymas yra vienas iš šių būdų, kaip bjaurieji vidaus erdvių ančiukai gali tapti lieknomis ir geidžiamomis gulbėmis. Radiatoriai gali tapti gražiu ir netikėtu mūsų namų erdvės papuošalu. Beveik bet kuris radiatorius, kiek padedant dažams, gali atskleisti savo sugebėjimus, papuošti Jūsų namus. Pavyzdžiui, galima nudažyti radiatorių ir sieną už jo ta pačia spalva. Radiatorius įsilieja į visumą ir tampa beveik nepastebimu. Atvirkščiai būtų, nudažyti radiatorių ryškiomis spalvomis, kad jis tapdamas apdailos akcentu, išsiskirtų iš aplinkos. Žemiau pateikiamuose pavyzdžiuose matome ir vieną, ir kitą metodą, panaudotą dekoruojant patalpas.

geltonos spalvos dažais dažytas radiatorius, vamzdis mėlynos spalvos dažais dažytas radiatorius ir siena

Radiatorius tampa lyg ir įvairiaspalviu baldu.

Reklama

raudona pereinanti į geltoną spalvos dažais dažytas radiatorius

Reklama

violetinės spalvos dažais dažytas radiatorius ir siena

Lyg skulptūrinis bareljefas.

pilkos spalvos dažais dažytas radiatorius

Žemiau esančioje nuotraukoje, matome su trafareto pagalba dažytus radiatorius. Norėdami dekoruoti radiatorių raštais, pirmiausiai turėtumėte nusipiešti ar susirasti, kad ir internete, Jums patinkantį eskizą. Po to reikėtų atsispausdinti savo dizainą ant popieriaus. Po to aštriu popieriaus pjaustymo peiliuku išpjaustyti piešinį. Kad jūsų apdaila atlaikytų radiatoriaus skleidžiamą šilumą, naudokite specialius aliejinius dažus.

per trafaretą dažytas radiatorius

Reklama

Sieną ir radiatorių vienijantis dekoro elementas.

Dekoras ant sienos, pereinantis ant radiatoriaus

Žmonės ir kitais būdais bandė spręsti šią problemą. Vienas iš populiariausių būdų, buvo uždengti juos. Tai buvo dekoro būdas, skirtas radiatorių išoriniam nepatrauklumui paslėpti. Apie tai galėsime pakalbėti kitame straipsnelyje.

via

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *