Kaip išrinkti LEGO konstruktorių pagal vaiko asmenybę?

Šiais laikais prekyboje galime rasti daugybę LEGO komplektų ─ lygiai taip pat kaip ir būdų, kaip šias kaladėles išrinkti savo mažyliams. Nors dažniausiai populiaru LEGO rinktis pagal amžių, šį kartą pakalbėsime apie tai, kaip konstruktorių išrinkti atsižvelgiant į vaikučio asmenybę: atkreipę dėmesį į jo charakterio ypatybes, atrasite ne vieną dėmesio vertą idėją!

lego konstruktorius

Atkreipkite dėmesį į mažylio pomėgius. Atsižvelgę į vaiko mėgstamas veiklas, bene lengviausiai galėsite identifikuoti, koks LEGO rinkinys jam paliktų didžiausią įspūdį. Jei mažylis susidomėjęs animaciniais filmais, jam patiks jų pasaulį atkuriantys konstruktoriai, tuo tarpu vaidmenų žaidimus mėgstantiems vaikučiams puikiai tiks miestelio gyvenimą sukurti leidžiančios kaladėlės. O jeigu atžala labiau už viską mėgsta nesilaikyti taisyklių, jam patiks kūrybiškumo nevaržantys, paprasčiausių LEGO kaladėlių rinkiniai.

Reklama

Susipažinkite su mėgstamiausiais jo žaislais. Jei sunku identifikuoti pomėgius, paprašykite, jog vaikas parodytų Jums mėgstamiausius savo žaislus ─ jie taip pat padės pasirinkti LEGO rinkinį. Pavyzdžiui, jei mažylis kolekcionuoja transporto priemonių figūrėles, jį tikrai sužavėtų galimybė pačiam surinkti automobilį ─ tai leidžia padaryti LEGO TECHNIC ar CREATOR konstruktoriai.

Praktiškai bet kuriems žaislams atrasite LEGO atitikmenis, tačiau skirtumas tas, jog žaidžiant su konstruktoriais, prireiks kur kas daugiau mažylių pastangų ir įsitraukimo. Daugybę skirtingų LEGO rinkinių rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Paklauskite, kuo vaikas svajoja tapti užaugęs. Šis atsakymas ypač naudingas bus tuomet, jei vaikai įvardins visuomenei naudingus darbus, tokius kaip policininkai ar gaisrininkai ─ daugelyje rinkinių rasite šių profesijų atstovų transporto priemones ar netgi pačias darbo vietas. Tačiau taip pat surasite ką pasiūlyti ir mažosioms pardavėjoms ar gyvūnų globėjoms ─ daug tokias svajones realizuoti padedančių rinkinių rasite čia: https://pigu.lt/lt/kudikiams-ir-vaikams/zaislai/konstruktoriai-ir-kaladeles/f/lego/friends.

Įvertinkite jo kruopštumo lygį. Kai kurie vaikučiai valandų valandas gali užsiimti kūrybiniu procesu, tuo tarpu kitiems rezultatų norisi čia ir dabar ─ priklausomai nuo to, kuriai grupei galėtumėte priskirti savąją atžalą, reikėtų rinktis ir LEGO rinkinį. Mažyliams, kurie labiau nei statybomis domisi pačiu žaidimu, reikėtų išrinkti mažiau detalių turinčius rinkinius, o mėgstantiems paplušėti, labiau patiks sudėtingesni, daug smulkių elementų turintys konstruktoriai. Įvairaus sudėtingumo rinkinių ypač daug yra  LEGO CITY serijoje.

Išsiaiškinkite, ar jį labiau domina realus, ar fantastinis pasaulis. LEGO rinkiniai gali būti orientuoti tiek į realų ir kasdienišką mūsų gyvenimą, tiek į mistinius personažus ir magiškus nuotykius, todėl rinkdami naują konstruktorių, turėtumėte išsiaiškinti, kas Jūsų atžalėlei labiau prie širdies. Tai padaryti tikrai nebus sunku ─ tiesiog dar kartą prisiminkite pirmąjį punktą ir atkreipkite dėmesį, kas dažniausiai dominuoja jų žaidimų scenarijuose.

Pasidomėkite, kokius herojus jis šiuo metu mėgsta labiausiai. Namuose turėti mėgstamo personažo figūrėlę ir atkurti visą tiek kartų matytą pasaulį yra daugelio mažylių svajonė, kuri nesunkiai gali pavirsti realybe. LEGO siūlo pačius įvairiausius garsių herojų rinkinius, pradedant žymiuoju Hariu Poteriu ir baigiant ryžtinguoju Betmenu. Vaikų pomėgiai neretai priklauso nuo to, ką jie dažniausiai išvysta ekranuose ─ tai viena iš priežasčių, kodėl šiuo metu itin daug dėmesio susilaukia NINJAGO serijos konstruktoriai. Jei ir Jūsų mažylis svajoja tapti nindze, jam konstruktoriaus ieškokite čia: https://pigu.lt/lt/kudikiams-ir-vaikams/zaislai/konstruktoriai-ir-kaladeles/f/lego/ninjago. Pasitelkę visus šiuos metodus, nesunkiai identifikuosite mažylio charakterį ar bent jau išrinkite jį sudominsiantį LEGO rinkinį. Šių konstruktorių pasirinkimas itin platus, todėl tinkamą variantą surasite net ir patiems išrankiausiems vaikučiams!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *