Įsirengiame terasą patys. Kokių priemonių reikės?

Oras už lango šyla vis labiau, o tai reiškia, kad jau visai netrukus laiko lauke praleisti norėsime kur kas daugiau nei uždarose patalpose. Ir iš tiesų – buvimas gryname ore yra labai palankus mūsų fizinei bei emocinei sveikatai, gerina miegą ir stiprina imunitetą tad, jei tik oro sąlygos leidžia, reikėtų išnaudoti kiekvieną laisvą valandėlę. Vis dėlto, svarbus yra ir komforto klausimas – laiką lauke maloniausia leisti bus tada, jei turėsime šiam tikslui puikiai pritaikytą erdvę. Na, o terasa gali tapti idealiu pasirinkimu jums, jūsų šeimai ar į svečius užsukantiems draugams, juo labiau, kad ją įsirengti nesudėtinga net ir savo jėgomis. Tiesa, tam prireiks ir trupučio laiko, o taip pat ir kokybiškų priemonių. Kokių?

lauko terasa

Vienas pagrindinių komponentų, be kurio tikrai neišsiversite, jei savo namuose ar sodyboje norite turėti ne tik gražią, bet ir kokybišką, komfortabilią terasą, yra terasinės lentos. Vistik šiandien yra siūlomas ypač platus jų pasirinkimas, todėl siekiant tinkamo gaminio, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Vienas svarbiausių akcentų yra tas, kad iš tiesų terasinės lentos gali būti naudojamos ne tik terasoms įrengti, bet ir kitais tikslais, pavyzdžiui, tam tikrų patalpų ar balkonų įrengimui. Taigi, jei jūs planuojate tokio pobūdžio lentas naudoti ne tik terasos įrengimui, bet ir kitam tikslui, tai visiems numatytiems darbams atlikti reikėtų rinktis tas pačias lentas. Tokiu būdų visoje namų erdvėje išlaikysite stiliaus vientisumą.

Reklama

Kalbant apie terasines lentas, verta išskirti ir dar vieną akcentą. Tai – spalvos. Šiandien prekyboje galite rasti įvairių spalvų terasinių lentų, tačiau, siekdami išsirinkti tas vieninteles, skirtas jūsų svajonių terasai, nepamirškite svarbios aplinkybės: jei norite išlaikyti spalvinį vientisumą, rinkitės tokios spalvos, kuri dominuoja jūsų namuose, lentas. Ir priešingai – jei siekiate sukurti namuose spalvų įvairovę, jei esate pasiruošę eksperimentams, tokiu atveju, rinkitės priešingos spalvos, nei jūsų namuose dominuojanti, terasines lentas.

Jei planuojate įsirengti tokią terasą, kuri bus tik dalinai dengta stogu, tuomet, ne paslaptis, klius ne tik tiesioginių saulės spindulių, bet lietaus, sniego. Taigi, tokiu atveju vertėtų rinktis impregnuotas terasines lentas, kurios yra pritaikytas nepalankioms oro sąlygoms. Nei drėgmė, nei šaltis, karštis, nei lietus, nei sniegas šioms lentoms negalės daryti neigiamo poveikio, todėl, net ir turinti terasą be stogo, lentos tarnaus ilgai bei patikimai. Na, o jūs sutaupysite laiko ir pinigų, nes nereikės keisti pažeistų lentų.

Taigi, jau įvardijome, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, siekiant išsirinkti lentas terasai, tačiau egzistuoja ir dar viena svarbi detalė: kad ir kokias lentas pasirinktumėte, svarbu nepamirškite jų atnaujinti – nudažyti arba impregnuoti. Nors tai reikalaus trupučio laiko bei minimalių išlaidų, lentos tarnaus ilgiau.

Ieškote pačių geriausių ir gražiausių lentų savo svajonių terasai? Užsukite į b-a.eu – čia rasite kokybiškų ir patrauklių gaminių. Aukštos kokybės terasinės lentos, o taip pat ir kiti sprendimai terasai įrengti: terasinės lentos medienos ir plastiko kompozito; kompozito sijos, plastikiniai lentų laikikliai; apvadai terasai dangai – tik keli galimi pasirinkimai. Kurti savo svajonių terasą iš šių priemonių bus tikras malonumas – įgyvensite kūrybiškus sumanymus, o svarbiausia – savo rankomis susikursite unikalią poilsio oazę šeimai ir draugams. Už lango vis šilčiau – tad nieko nelaukite ir jau dabar įsigykite kokybiškų priemonių terasos statyboms.  

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *