Grožis slypi paprastume

Šiandien noriu jums pasiūlyti nuostabių idėjų jūsų namams, kaip pigiai, paprastai, kūrybiškai ir originaliai jūs galite pritaikyti euro paletes savo namuose. Mums patiems teko prieš keletą metų statytis namus, vėliau juos įsirengti, paversti jaukiais ir šiltais, į kuriuos visad būtų miela ir gera sugrįžti.

Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau galiu pripažinti, kad antrasis etapas tikrai nebuvo toks paprastas kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Buvo peržiūrėta daug žurnalų, akys raibo nuo prabangių virtuvės, svetainės, vaiko kambario baldų,  brangių šviestuvų, šiuolaikinės technikos naujovių. Įsisukę į pasirinkimo verpetą visai užmiršome, kad namus kuriame sau…. jaukius, šiltus, o svarbiausia individualius. Tik vėliau supratome, koks mielas savo rankomis pagamintas baldas, lentynėlė ar kita interjero detalė, kiek smagių prisiminimų, šilumos ji suteikia mūsų namams, kad tik tuos daiktus, į kuriuos idėjome dalelę savęs norėtume pasiimti kartu su savimi jei tektų kur iškeliauti ir pakeisti gyvenamą vietą.

Taigi visų pirma siūlome jums neskubėti ir pažiūrėti ką ir kaip galite sukurti patys panaudodami įvairiausius atliekamus daiktus, dėžes, mūsų siūlomu atveju – medinius padėklus. Jau vien savo prigimtimi – tai medinis, ekologiškas daiktas, kurį tikrai galite panaudoti savo buityje pasitelkę šiek tiek fantazijos ir kūrybiškumo.

Reklama

Iš padėklų galite pasigaminti baldus, įvairias dekoratyvines bei funkcines interjero detales. Kad jūsų gaminiai išsaugotų interjero vientisumą siūlome padėklus nuvalyti švitriniu popieriumi bei padengti norima tekstūra, kuri labiausiai atspindėtų jūsų mnamų bendrą atmosferą. Mediena galite alyvuoti (tai ypač ekologiškas sprendimas), lakuoti, balinti, dažyti įvairiausiais atspalviais.

Tai netik ekologiškas, bet išties paprastas, pigus ir išskirtinumo suteikiantis sprendimas, kuris džiugins jus ir nustebins atėjusius svečius.

  

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *